'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

door
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het wel eens een drukke winter worden. Tenslotte dreigen een paar sterkhouders al halfweg het seizoen te vertrekken. Zo ziet het er alsmaar meer naar uit dat Joel Ordonez zijn koffers zal pakken. En de kassa luider dan ooit zal laten rinkelen in Jan Breydel.

Na een lange flirt met Olympique Marseille bleef Ordonez afgelopen zomer alsnog op post. De 21-jarige Ecuadoraan zette zelfs zijn kribbel onder een verbeterd contract tot medio 2029, al leek het toen al vast te staan dat hij na het seizoen andere oorden zou opzoeken. Blauw-Zwart duimde dat Ordonez zijn marktwaarde van 28 miljoen nog wat verder zou opkrikken op het WK, maar dat blijkt nu niet nodig te zijn.

LEES OOK: Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Club casht op Ordonez

Eerder geraakte namelijk bekend dat niemand minder dan Liverpool wil doorduwen voor de 14-voudig international, die tevens op de radar van Chelsea en Inter prijkt. Dat wordt ook bevestigd door Sky Sports, volgens wie Ordonez zelfs al "op het punt staat om naar Anfield te verhuizen". Bonussen inbegrepen zou de Engelse landskampioen tot wel een vijftigtal miljoen veil hebben voor de centrale verdediger.

Eenzelfde geluid valt te rapen in The Mirror, volgens wie de deal zelfs in de eerstkomende dagen al beklonken kan zijn. Hoewel het Ordonez liever niet nu al verliest, en Ivan Leko hem ongetwijfeld graag nog zou inzetten in de rest van de League Phase van de Champions League, lijkt Club uit angst voor een nieuwe soap dan ook bereid om mee te werken. Benieuwd of hij nog mee op stage naar Marbella vertrekt.

Akkoord met Liverpool

Zelf zou Ordonez alvast gewonnen zijn voor de stap. Ook om financiële redenen: volgens Bolavip kan hij zijn huidig salaris verdrievoudigen. In de wandelgangen klinkt het dat zijn zaakwaarnemers donderdag aanwezig waren in het oefencentrum van Liverpool om zijn overgang te bespreken. Intussen zou er zelfs sprake zijn van een persoonlijk akkoord, al staat er voorlopig nog niks op papier. Een kwestie van tijd.

De bal ligt nu in het kamp van Liverpool, dat zijn openingsbod van een veertigtal miljoen naar verluidt nog een beetje moet opkrikken. Hoe dan ook wenkt een woekerwinst voor Club, dat destijds zelf net geen vier miljoen op tafel legde voor Ordonez. Geld dat van pas komt om een vervanger aan te werven, want Jorne Spileers en vooral Zaid Romero zijn niet uit hetzelfde hout gesneden. Wordt vast nog vervolgd.

Gelooft u in Spileers als opvolger van Ordonez?

Meest recent

Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

54
54
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

128
128
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

77
77
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

67
67
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

144
144
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

293
293
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

125
125
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

306
306
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

109
109
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

168
168
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

154
154
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

241
241
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

612
612
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

149
149
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

262
262
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

66
66
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

222
222
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

105
105
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

159
159
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

336
336
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

297
297
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

153
153
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

352
352
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

256
256
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

267
267

Meer sportnieuws